Ajaplaneerimise Meistriklass

Stressivaba elu ja võimsad tulemused?
See on võimalik.

Vähenda stressi, võida aega ja saavuta oma meeskonna eesmärgid.

 Ajaplaneerimise
 Meistriklass

Stressivaba elu ja võimsad tulemused?
See on võimalik.

Vähenda stressi, võida aega ja saavuta oma meeskonna tegelik potentsiaal.

Küsi pakkumistVaata treilerit

Kui palju aega ja energiat kaotad iga päev, sest keegi röövib Sinu tähelepanu?

Me mõistame. Raske on hoida fookust olulisel. Eriti kui Sind tabavad telefonikõned, planeerimata koosolekud, pidevad sõnumid ja meilid. Ja loomulikult kolleegid, kes küsivad “On Sul 5 minutit aega?”

Noh, viis minutit ju ikka on… aga oota. Veel üks ootamatu kliendikohtumine, kiire kiri ja avastad, et õhtu ongi käes. Ja päriselt kõige tähtsama projektiga tegelemine jäi jälle pooleli.

Kõike on korraga nii palju, et stress kasvab, detailid ununevad ja asjad on sassis. Tähtajad lähenevad, aga Sa ei taha oma tiimi alt vedada.

Võib-olla tunned isegi, et oled pereliikme või sõbrana läbikukkunud, sest nendega aega veetes ei suuda enam inimestele keskenduda? Kerid hoopis pidevalt töö ja erinevate projektidega seotud mõtteid peas, olles ise seejuures pinges.

Küsid endalt, miks Sa seda kõike üldse teed… Ja kuhu see välja viib?

Tahad saada tõeliselt tähtsad asjad tehtud ja muutuda paremaks? See on võimalik ja me näitame Sinu meeskonnale, kuidas seda teha.

*See ei ole stock foto suvalisest pildipangast. See on Valdur, kes näitab, mis tunne tal oli enne kui ta õppis kontrollima oma aega, energiat ja tähelepanu.

*Ja siin on Valdur koos sõpradega pärast seda, kui ta õppis oma aega, energiat ja tähelepanu kontrollima. Tundub päris rõõmus.

Võta tagasi kontroll oma elu üle.

Milles peitub lahendus? Õpi kontrollima oma aega, energiat ja tähelepanu.

Lihtne öelda, raske teha? Seepärast olemegi loonud Ajaplaneerimise Meistriklassi. See on pädevatele tiimidele mõeldud koolitusprogramm, kuhu oleme kokku toonud juhtivate mõtlejate ajaplaneerimise saladused.

Õpid sügavuti keskenduma ja päriselt prioritiseerima. See vähendab kõvasti stressi ja tõstab jõuliselt produktiivsust.

Võib-olla mõtled: “Oo, ei… veel üks koolitus”. Neid toredaid koolitusi varemgi tellitud, aga elu läheb ikka samamoodi edasi. Kas see on seda väärt?

Meie missioon on aidata teie meeskonnal päriselt produktiivsemaks saada. See tähendab, et meie peamine eesmärk ei ole jagada Sulle huvitavat infot. Selleks võid lihtsalt googeldada “time management” ja leiad 6,4 miljardit lehte, mida lugeda.

Tõeline eesmärk on pakkuda muutust. Disainida teile programm, mis aitab päriselt õpitut rakendada. Sest alles siis läheb Sinu meeskonna elu paremaks ja saavutate võimsad tulemused.

Kas Sinu meeskond vajab neid tulemusi?

Ajaplaneerimise Meistriklassi läbinud 8800+ inimest on järgnevaid positiivseid tulemusi kogenud.

Saad keskendunult töötada

Sa ei kaota enam tervet tööpäeva, et tegeleda ainult pidevate kirjade, ootamatute probleemide või kolleegide küsimustega. Sul on lõpuks võimalus segamatult töötada ja tõeliselt keskenduda. Suudad päriselt oma fookust kaitsta.

Olulised ülesanded saavad tehtud

Tunned pärast tööpäeva rahulolu, sest Sinu kõige prioriteetsemad ülesanded saavad efektiivselt ja kvaliteetselt tehtud. Sa ei tegele enam ainult tulekahjude kustutamise ja reageerimisega, vaid suudad lõpuks teha strateegiliselt olulisi tegevusi.

Lõpetad asjade edasilükkamise

Sa ei lükka enam edasi tähtsaid ülesandeid, mis tunduvad ebameeldivad või nõuavad palju pingutust. Selle asemel hoopis vähendad stressi ja tunned uhkust, sest oled lõpetanud prokrastineerimise ja oled lubatud kohustused õigeaegselt ära teinud. 

Tahame neid tulemusi

8885

INIMEST EDUKALT KOOLITATUD

327

ETTEVÕTTE SISEKOOLITUST LÄBI VIIDUD

9.1

KESKMINE HINNE KÜMNEPUNKTISÜSTEEMIS AVALIKUL KOOLITUSEL

Meie kliendid

Valik edukatest ettevõtetest, kes treenivad oma töötajaid Produktiivsusklubi koolitustel.

Milline näeb välja meie koostöö?

Eeltöös täpsustame kitsaskohad, koolitusel leiame lahendused ning järeltöös toetame teid muutuste ellu viimisel.

1-circle

Eeltöö

Osalejate poolt täidetav lühike eelküsimustik ja kõned tiimi juhtidega aitavad meil pakkuda lahendusi, mis Sinu meeskonnale suurima kasu toovad.

Koolitus

Kaasahaarava, teadusel põhineva sisu anname edasi arutelude, mängude, huumori ja rohkem kui 320 ettevõttega koostööst kogutud kogemuslugude abil.

3-circle

Järeltöö*

Aitame Sinu tiimil läbi jätkukoolituse, mentorluse ja harjumuste jälgimise reaalsete ning mõõdetavate tulemusteni jõuda.

*Koolitust saab tellida ka ilma järeltööta, aga toetav järeltöö kasvatab kordades õpitu rakendamise tõenäosust.

Koolituse teemad

Koolituse lõplikud teemad, pikkuse ja ajakava paneme paika vastavalt Sinu meeskonna vajadustele.

Tõeline keskendumine

Kuidas segamatult töötada ja sügavuti keskenduda? Milline keskkond ja harjumused on selleks vajalikud? Tööpäeva lõpuks tunned rahulolu, sest Sinu kõige prioriteetsemad ülesanded saavad efektiivselt ja kvaliteetselt tehtud.

Prioriteetide seadmine

Kuidas prioritiseerida kiirel ajal ja kui kõik tundub oluline? Kui seda oskad, siis on selgus, mis on Sinu jaoks päriselt olulised ülesanded ja kuidas neid tehtud saada. Sa ei pea enam avastama, et kõik aeg on läinud, aga tehtud ei saanud justkui midagi.

Ülesannete organiseerimine

Kõike on korraga nii palju, et stress kasvab, detailid ununevad ja asjad on sassis? Aitame Sul tuua todo-listid, projektid ning ideed kokku ühtsesse süsteemi, mida saad usaldada. See annab Sulle suurema kontrolli elus toimuva üle ja vähendab stressi.

Isiklik visioon

Mis on Sinu suurimad unistused töö, pere, hobide ja üldse elu osas? Luues inspireeriva pildi, milline näeb Sinu elu välja erinevates eluvaldkondades viie aasta pärast, saad püsiva motivatsiooni, et saavutada vägevad eesmärgid tööl ja isiklikus elus.

Vaata näidiskavasid

Mida Sa kursusel õpid?

Väike pilguheit, mida kõike Ajaplaneerimise Meistriklassil teada saad
ja praktikas rakendama hakkad.

Avastad tipptegijate fookuse saladused, mille abil sügavuti keskenduda ja teha samas mahus töö ära väga palju kiiremini ja kvaliteetsemalt.

Lood endale usaldusväärse ajaplaneerimise süsteemi, mis aitab Sul organiseerida enda mõtted, projektid ning ideed ühte kohta, mis annab realistliku ülevaate Sinu tegemistest.

Kaardistad enda energiatsoonid ning avastad, mis aeg päevast on Sinu jaoks kõige produktiivsem ja kuidas sellest suurimat kasu lõigata.

Õpid päeva ja nädala lõikes edukalt prioritiseerima, nii et ka väga kiirel ajal saad tehtud mitte ainult väikesed ja kiireloomulised, vaid olulised ja rasked ülesanded.

Saad endale ülimalt lihtsa, aga geniaalse töövahendi, mis garanteerib, et Sa ei unusta enam asju ja annab võimaluse olla inimene, kes täidab endale ja teistele antud lubadused.

Mõistad tehnikaid, mis aitavad Sul vältida prokrastineerimist, isegi siis kui motivatsioon ei ole laes ja ees ootavad keerulised ülesanded.

"Me oleme niiiiiiiiiiiiiiiiii rahul, et teiega kohtusime ja oma asjad korda saime. Meil läks kohe käima keskendunud töö aja rakendamine."

 Evely Kukk, personalijuht, STACC 

Mitmekordista oma tulemused järeltöö abil

Koolituste efektiivsuse uuringud on leidnud, et toetav järeltöö võib õpitu rakendatavust suurendada kuni viis korda.

*Nii võib pärast ühekordset koolituspäeva juhtuda. Korraks on tunne, et nüüd vallutame maailma. Aga siis tuleb elu jälle peale ja tõeline muutus jääb tulemata…

Saame teid rohkem aidata

Mida järeltöö endast kujutab?

Kahe kuu jooksul kestev järeltöö ei nõua teie tiimilt üldse palju aega, aga suurendab kordades tõenäosust, et õpitu päriselt rakendub. Omavahel lepime kokku, millised elemendid teie jaoks suurima kasu toovad.

Jätkukoolitus

Umbes kuu pärast koolitust on ideaalne aeg saada kaheks tunniks uuesti kokku, jagada kogemusi, minna teemas sügavamale ja jagada veelgi lisanippe produktiivsuse tõstmiseks. Ei, tegu ei ole järjekordse videokõnega, vaid tuleme reaalselt kohale.

Harjumuste jälgimine & toetav vestlus

Loome ühise vestluse teile sobivas suhtluskanalis, näiteks SlackisMessengeris või Teamsis. See annab suurepärase võimaluse algul uusi harjumusi mõõta, teemat värskena hoida ja seeläbi paremini muutusi ellu rakendada.

Mentorlus juhiga

Harvard Business Review's avaldatud uuring väitis, et umbes 75% ettevõtete muutuste algatustest kukuvad läbi peamiselt valesti juhitud muutuste tõttu. Selleks, et muutustest saadavat potentsiaali maksimaalselt ära kasutada, pakume teie juhtidele võimalust mentorluseks.

Mõjuanalüüs

Traditsioonilise lähenemise puhul jääb tihti õhku küsimus: “Kas tellitud koolitusest mingit kasu üldse oli?” Koolituspäev ise oli kindlasti tore, aga kui paljud inimesed päriselt oma käitumist ning harjumusi muutsid?
Meie teeme teistmoodi. Pärast järeltööd teeme mõjuanalüüsi, et näha, kas saavutasime soovitud tulemused.

Mida ütlevad osalejad?

Ettevõtte juhid ja tiimiliikmed jagavad, kuidas Ajaplaneerimise Meistriklass neid on aidanud.

"Produktiivsusklubi võtab väga keerulise ajaplaneerimise teema ja paneb selle mõnusalt lihtsasse ja rakendatavasse võtmesse. Soovitan 10/10st.”

 Karl Kuusk, arendusjuht, Seisuk 

Saa tuttavaks Sinu päris-elu-praktikutest koolitajatega

Rakendame igapäevaselt samu põhimõtteid, mida kursusel õpetame. Lisaks Produktiivsusklubile on meil teised ettevõtmised, pered ja palju muud. Seepärast teame, kuidas õpetatavad printsiibid päriselus toimivad.

"Koolitus oli üles ehitatud meie meeskonna vajadustest lähtuvalt ja oli hästi praktiline."

 Stina Abner, värbamispartner, CVO

Ajaplaneerimise Meistriklass

Telli koolitus enda ettevõttesse

Kirjuta meile, kuulame ära Sinu soovid ja kohandame teie tiimi vajadustele vastava koolitusprogrammi. Kõik selleks, et viia Sinu meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

  Jakob-Gill-Produktiivsusklubi

  Jakob Gill

  Korduma kippuvad küsimused

  Sul on küsimus?

  Jah, võimalik, et isegi veel rohkem. Nimelt juba produktiivsete inimestena olete võtnud vastutuse enda arengu eest ja teate, et alati on olemas järgmine tase. Seetõttu olete valmis õppima, et teha vajalikud muudatused ning saada veel paremaks. Mis tähendab, et oled meile ilmselt ideaalne klient.

  Ei, sisekoolituse puhul kohandame koolituse vastavalt Sinu ootustele ja vajadustele, et sellest oleks maksimaalselt kasu. Saame tulla tegema lühikest seminari või disainida teile põhjaliku mitmepäevase koolitusprogrammi. Kirjuta meile, et täpsem plaan paika panna.

  Oleme ausad: uute harjumuste loomine ei ole lihtne. Samas… millal on midagi väga kasulikku lihtsalt tulnud? 

  Juurutamise aeg sõltub harjumusest. Järeltöös saame pakkuda harjumuste mõõtmist ja kahe kuu möödudes mõjuanalüüsi, et näha, kuidas on teie tiimi tulemused.

  Mõned esimesed edukogemused on võimalik saada kätte juba kasvõi järgmisel päeval. Näiteks üks inimene kirjutas juba järgmisel tööpäeval esimese edukogemuse:

  “Selline tööaja jaotus tõstab tegelikult efektiivsuse uuele tasemele, kui saad teha järjest tööd, mis nõuab süvenemist ja läbimõtlemist. Tekkis ka piisavalt aega, et strateegilisi asju läbi mõelda ja läbi mängida võimalikke arengustsenaariume.”

  Organisatsioon on ainult nii tugev, kui tugevad on ta inimesed. Oleme veendunud, et produktiivsuse teemaline koolitusprogramm võib olla üks parima ROI-ga investeeringuid üldse. Järeltöös saame mõõta tulemusi, mis tänu koolitusele saavutati.

  Kui muutused toimivad, siis inimeste tööpäeva efektiivsus kasvab, suudate kiiremini eemärkide suunas liikuda, mis kõik kasvatab otseselt ettevõte edukust ja finantse. Loe siit, mida varasemad tellijad on öelnud.

  Vajadusel koolitame ka inglise keeles. Vene keeles me ei koolita, sest я не понимаю по-русски!

  Praegu üksikisikuna koolitusel osaleda ei saa, sest koolitame ainult meeskondi. Aga kui saad oma tiimi ja juhid mõttega kaasa, siis tuleme hea meelega koolitama.

  Kui oled juba nii kaugele jõudnud...

  ...siis tõenäoliselt oled valmis. Võta ühendust ja vii oma meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

  Küsi pakkumist
  Ajaplaneerimise Meistriklass on ajaplaneerimise ja produktiivsuse teemaline koolitusprogramm, mis võimaldab Sul tõhusalt ja stressivabalt tulemusi saavutada.
  Lisainfo ja tingimused.