Ajaplaneerimise Meistriklass

Stressivaba elu ja võimsad tulemused?
See on võimalik.

Vähenda stressi, võida aega ja saavuta oma meeskonna tegelik potentsiaal.

 Ajaplaneerimise
 Meistriklass

Stressivaba elu ja võimsad tulemused?
See on võimalik.

Vähenda stressi, võida aega ja saavuta oma meeskonna tegelik potentsiaal.

Küsi pakkumistVaata treilerit

Kui palju aega ja energiat kaotad iga päev, sest keegi röövib Sinu tähelepanu?

Me mõistame. Raske on hoida fookust olulisel. Eriti kui Sind tabavad telefonikõned, planeerimata koosolekud, pidevad sõnumid ja meilid. Ja loomulikult kolleegid, kes küsivad “On Sul 5 minutit aega?”

Noh, viis minutit ju ikka on… aga oota. Veel üks ootamatu kliendikohtumine, kiire kiri ja avastad, et õhtu ongi käes. Ja päriselt kõige tähtsama projektiga tegelemine jäi jälle pooleli.

Kui palju raha Sinu tiim on kaotanud pidevate segajate ja organiseerimatuse pärast? Basex uuringugrupp hindas, et USA-s läheb ajaröövlite tõttu kaduma 588 miljardit dollarit aastat.

Aga küsimus ei ole ainult rahas. Kõike on korraga nii palju, et stress kasvab, detailid ununevad ja asjad on sassis. Tähtajad lähenevad, aga Sa ei taha oma tiimi alt vedada.

Võib-olla tunned isegi, et oled pereliikme või sõbrana läbikukkunud, sest nendega aega veetes ei suuda enam inimestele keskenduda? Kerid hoopis pidevalt töö ja erinevate projektidega seotud mõtteid peas, olles ise seejuures pinges. Kuhu see välja viib?

Tahad muutuda paremaks ja saada tõeliselt tähtsad asjad tehtud. Sinu ettevõtte missioon on liiga oluline, et samamoodi jätkata. See on võimalik ja me näitame Sinu meeskonnale, kuidas seda teha.

*See ei ole stock foto suvalisest pildipangast. See on Valdur, kes näitab, mis tunne tal oli enne kui ta õppis kontrollima oma aega, energiat ja tähelepanu.

*Ja siin on Valdur koos sõpradega pärast seda, kui ta õppis oma aega, energiat ja tähelepanu kontrollima. Tundub päris rõõmus.

Võta tagasi kontroll oma elu üle.

Milles peitub lahendus? Õpi kontrollima oma aega, energiat ja tähelepanu.

Lihtne öelda, raske teha? Seepärast olemegi loonud Ajaplaneerimise Meistriklassi. See on pädevatele tiimidele mõeldud koolitusprogramm, kuhu oleme kokku toonud juhtivate mõtlejate ajaplaneerimise saladused.

Õpid sügavuti keskenduma ja päriselt prioritiseerima. See vähendab kõvasti stressi ja tõstab jõuliselt produktiivsust.

Võib-olla mõtled: “Oo, ei… veel üks koolitus”. Neid toredaid koolitusi varemgi tellitud, aga elu läheb ikka samamoodi edasi. Kas see on seda väärt?

Meie missioon on aidata teie meeskonnal päriselt produktiivsemaks saada. See tähendab, et vastupidiselt tavalistele koolitustele, ei ole meie peamine eesmärk jagada Sulle huvitavat infot. Selleks võid lihtsalt googeldada “time management” ja leiad 6,4 miljardit lehte, mida lugeda.

Tõeline eesmärk on pakkuda muutust. Disainida teile programm, mis aitab päriselt õpitut rakendada. Sest alles siis läheb Sinu meeskonna elu paremaks ja saavutate võimsad tulemused.

Kas Sinu meeskond vajab neid tulemusi?

Ajaplaneerimise Meistriklassi läbinud 4400+ inimest on järgnevaid positiivseid tulemusi kogenud.

Leiad aega tõeliselt olulise jaoks

Ära avasta taas, et pole jõudnud oluliste projektidega tegeleda, tähtsaid meile vastata või uusi oskusi õppida. Selge ülevaade oma ülesannetest ja teadlikult struktureeritud tööaeg ei luba Sul enam töö alla mattuda.

Õpid sügavuti keskenduma

Aitame teil sõlmida tiimisisesed sügava töö kokkulepped ja kõrvaldada isiklikud segajad. Pidevad meilid ja sõnumid, ootamatud probleemid, kolleegide küsimused, sotsiaalmeedia ja uudised – oskad kõigele vaatamata enda fookust kaitsta.

Võtad oma päevast maksimumi

Jälle haarab käsi uue kohvi järele, sest raske on keskenduda ning mõte hüpleb ühelt asjalt teisele? Teadmine oma energiatsoonidest aitab Sul oma päeva planeerida nii, et tehtud saavad raskemad kui ka kergemad ülesanded.

Lõpetad asjade edasi lükkamise

Avasta, kuidas kasutada oma to-do listi ning planeerida ajaplokid, mil oma järgmised sammud päriselt teostada. Tekkinud selgus aitab jõuliselt vähendada segadust ja lõpetada prokrastineerimine.

Jõuad sama ajaga rohkem tehtud

Kui oled oma prioriteedid defineerinud ja tead täpselt, millega tegelema pead, siis on tunduvalt lihtsam teha õigel ajal õigeid asju. Kokkuvõttes oled palju efektiivsem ja tunned end sealjuures hästi.

Naudid suurepäraseid tulemusi

Oma tööpäevade planeerimine ning sügav keskendumine aitab Sul saavutada tulemusi, mida möödaminnes teha on keeruline. Muutud iga päevaga paremaks, naudid protsessi jõuad vägevate tulemusteni!

Tahame neid tulemusi

4493

INIMEST EDUKALT KOOLITATUD

200

ETTEVÕTTE SISEKOOLITUST LÄBI VIIDUD

9.1

KESKMINE HINNE KÜMNEPUNKTISÜSTEEMIS AVALIKUL KOOLITUSEL

Milline on Sinu ootus koolitusele?

Ajaplaneerimise Meistriklassi on võimalik tellida kahes variandis. Mõlemal juhul kohandame selle Sinu ettevõtte vajadustele sobivaks, et saaksite maksimaalse kasu.

Esinemine või koolituspäev

Kas plaanid meeskonnaüritust, kuhu soovid ühetunnist  esinemist kuni päevast koolitust? Pakume Sulle sobivas ajalises mahus kaasahaarava ja ülipraktilise ajaplaneerimise koolituse.

Kirjuta meile
Vaata näidiskavasid

Premium mõjuga koolitusprogramm

Kas tead, miks keskmisel koolitusel suudavad õpitut rakendada ainult 15% osalejatest? Kas Sinu eesmärk on, et rakendatavus oleks 85% ja muutused päriselt püsivad?

Loe lähemalt
Telli premium mõjukoolitus

"Produktiivsusklubi võtab väga keerulise ajaplaneerimise teema ja paneb selle mõnusalt lihtsasse ja rakendatavasse võtmesse. Soovitan 10/10st.”

Tavalise lähenemise probleem

Kas oled märganud, et enamus traditsioonilisi koolitusi... ei tööta?

Rakendamise määr

*See ei ole meie välja mõeldud number. Andmed pärinevad koolituste efektiivsuse mõõtmise uuringutest: “Telling Training’s Story", Rob Brinkerhoff, 2006.

Ainult 15% koolitusel osalejatest suudavad pikaajaliselt uusi oskusi rakendada. Miks?*

1. Keegi ei oska täpselt öelda, mida tahetakse koolitusega saavutada.
2. Ettevõte pole piisavalt kaasatud ja osalejad ei ole ettevalmistatud.
3. Eeldatakse liiga palju muutuseid korraga ja need on defineerimata.
4. Puudub korralikult läbimõeldud eel- ja järeltöö.
5. Pole tagatud soosivat keskkonda muutuste ellu rakendamiseks.

See tähendab, et igast Sinu tavalisse koolitusse investeeritud eurost läheb suurem osa kaduma.

*See ongi traditsioonilise lähenemise probleem. Pärast koolitust on korraks tunne, et nüüd vallutame maailma. Aga siis tuleb elu jälle peale ja tõeline muutus jääb tulemata…

Premium mõjuga koolitus

Me ei taha, et Sinuga nii juhtuks. Ja seepärast on meil plaan.

Uuringud näitavad, et mõjule keskendunud lähenemise puhul on rakendatavus 4-5x parem.*

Meie missioon on aidata teie meeskonnal päriselt produktiivsemaks saada. Seepärast töötasime välja premium mõjuga Ajaplaneerimise Meistriklassi.

Tavalise lähenemise puhul pannakse kogu rõhk ainult koolituspäevale. Aga mõjukoolitus koosneb lisaks targalt üles ehitatud põhjalikust eel- ja järeltööst.

See on vajalik, et Sa ei kaotaks enam raha koolitustele, mis heal juhul annavad huvitavat infot, aga ei too tegelikku muutust.

Rakendamise määr

*Andmed pärinevad koolituste efektiivsuse mõõtmise uuringutest: “Telling Training’s Story", Rob Brinkerhoff, 2006.

Produktiivsusklubi esitleb

Siin see plaan ongi.

Lihtne aga tõhus protsess, et viia teie meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

1. Saame kokku & kaardistame teie ootused

Teeme videokõne teie ettevõtte juhtidega, et kuulda täpselt, milliseid ajaplaneerimise probleeme on vaja lahendada.

2. Küsime meeskonnalt sisendit

Saadame välja mitte-liiga-ebameeldivalt-pika eelküsimustiku ja ootame teie inimestelt vastuseid. See annab tihti väga väärtuslikku infot, milles tiimi tegelikud kitsaskohad seisnevad.

3. Disainime koolitusprogrammi just teie tiimile

Lähtuvalt soovidest ja valukohtadest sõnastame konkreetsed tulemused, mida saavutada ja võtmeharjumused, mis neid tulemusi toovad. Selle põhjal paneme kokku koolituste sisu ja esitleme teile programmi.

4. Teeme koolituse

Korraldame hästi praktilise ja kaasahaarava koolituspäeva. Peamine eesmärk ei ole anda palju toredat üldist infot, vaid keskenduda täpselt nendele muutustele, mis teile tulemusi toovad.

5. Aitame inimestel päriselt muutusi rakendada

Järeltöö periood on see, kus the magic happens. Seame üles tugistruktuuri, mis koosneb ühisest vestlusest sobivas suhtluskanalis, järelkohtumistest tiimi ja Produktiivsusklubiga ning muutuste rakendamise mõõtmisest.

Mida ütlevad osalejad?

Ettevõtte juhid ja tiimiliikmed jagavad, kuidas Ajaplaneerimise Meistriklass neid on aidanud.

Järeltöö, mis toob teile tulemusi.

Tark ja tugev järeltöö on see, mis võimaldab soovitud muutused Sinu meeskonnal päriselt praktikasse panna.

Toetame üksteist läbi vestluse.

Loome ühise vestluse teile sobivas suhtluskanalis, näiteks Slackis, Messengeris, Teamsis või mujal. Esimese kahe nädala jooksul saab sinna igal õhtul kirjutada kommentaari, kuidas päev uute koolitusel õpitud harjumuste mõttes läks.

Meie koolitajatena ja teie juhtidena loeme, mõtleme kaasa ja aitame murekohti lahendada. See on koht, kus kaardistame probleeme ja samas tähistame võite.

Oleme näinud, et see on üks efektiivsemaid viise, kuidas kitsaskohti tuvastada ja muutuste õnnestumisele kaasa aidata.

ajaplaneerimine ja produktiivsus

Efektiivsed järelkohtumised, et mitte toppama jääda.

Koolitusel õpitud põhimõtteid päriselt rakendades tekivad varem või hiljem raskuskohad. Sest iga uus muutus vajab kohanemisaega. Ühised kohtumised tiimis omavahel ja koolitajaga aitavad need tekkinud küsimused läbi rääkida ning lahendused leida.

Ühes koolitusmoodulis on kuu aja jooksul on neli järelkohtumist. Need ei ole pikad, kestavad alla tunni aja. Esimesel, teisel ja kolmandal nädalal saate tiimis omavahel jagada, neljandal nädalal on koolitaja samuti kohal.

*Näide mõjuanalüüsi vastustest ühest meie koolitatud meeskonnast. Enamus tiimist nõustus, et koolitus tõi reaalselt soovitud muutused.

Kas koolitus toimis? Saad teada, sest mõõdame.

Traditsioonilise lähenemise puhul jääb tihti õhku küsimus: “Kas tellitud koolitusest mingit kasu üldse oli?” Koolituspäev ise oli kindlasti tore, aga kui paljud inimesed päriselt oma käitumist ning harjumusi muutsid?

Meie teeme teistmoodi. Koolituse ajal vaatame inimeste reaktsiooni iga planeeritud muutuse kohta, et näha, kas nad on tegelikult asjaga kaasas. Kuu aega pärast koolitust teeme esimese mõjuanalüüsi, et näha, kas saavutasime soovitud tulemused. Koolitusprogrammi lõpus kordame mõjuanalüüsi.

Produktiivsusklubi-mentorlus-ajaplaneerimine

Aitame juhil muutusi ellu viia.

Muutuste elluviimisel on suur ja tähtis roll ettevõtte juhtidel. Harvard Business Review‘s avaldatud uuring väitis, et umbes 75% ettevõtete muutuste algatustest kukuvad läbi peamiselt valesti juhitud muutuste tõttu.

Selleks, et muutustest saadavat potentsiaali maksimaalselt ära kasutada, pakume juhtidele võimalust mentorluseks. Kuulame, kuidas teil on läinud ning anname nõu, kuidas juht saaks parimal viisil aidata oma meeskonda viia järgmisele tasemele.

Pole midagi teha. Inimestele meeldib võita. 

Vahel on tulemuste lõplikust saavutamisest puudu väike lisamotivatsioon. Seepärast tahame lisada väikse mängulisuse elemendi ja premeerida parimaid muutujaid.

Kuulame, mis on teie töötajate jaoks motiveerivad auhinnad. Mõnes ettevõttes lähevad peale lihtsad asjad nagu Bolti ja Wolti kinkekaardid või raamatud. Teistele meeldivad langevarjuhüpped või kõige uuemad Tesla Model S autod.

Järelkohtumise ajal saame jagada kõige edukamatele tiimiliikmetele need välja, et motivatsiooni üleval hoida ja esimesi tulemusi tähistada.

Meie kliendid

Valik edukatest ettevõtetest, kes treenivad oma töötajaid Produktiivsusklubi koolitustel.

Saa tuttavaks Sinu päris-elu-praktikutest koolitajatega

Rakendame igapäevaselt samu põhimõtteid, mida kursusel õpetame. Lisaks Produktiivsusklubile on meil teised ettevõtmised, pered ja palju muud. Seepärast teame, kuidas õpetatavad printsiibid päriselus toimivad.

“Kõik muutus, kui osalesin Produktiivsusklubi koolitusel. Õppisin, kuidas oma mõtteid, projekte ja aega korrastada nii, et kõik saaks tehtud ja saaksin nautida hetke.”

— Leonid Nikolajev, Äriarendusjuht, Glia

Ajaplaneerimise Meistriklass

Telli koolitus enda ettevõttesse

Kirjuta meile, kuulame ära Sinu soovid ja kohandame teie tiimi vajadustele vastava koolitusprogrammi. Kõik selleks, et viia Sinu meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

  arno-lehtsaar-produktiivsusklubi-koolitaja

  Arno Lehtsaar

  Korduma kippuvad küsimused

  Sul on küsimus?

  Jah, võimalik, et isegi veel rohkem kui paljude teiste jaoks. Juba produktiivsete inimestena teil on palju vastutust ja samas teate, et alati on olemas järgmine tase. Seetõttu olete valmis õppima, et teha vajalikud muudatused ning saada veel paremaks. Mis tähendab, et oled meile ilmselt ideaalne klient.

  Põhjalik eeltöö enne koolitust ongi selleks, et selgitada välja, mis oleks suurim võidukoht just teie meeskonna jaoks.

  Ei, sisekoolituse puhul kohandame koolituse vastavalt Sinu ootustele ja vajadustele, et sellest oleks maksimaalselt kasu. Vaata siit lähemalt, milliseid võimalusi on olemas.

  Me oleme ausad: uute harjumuste loomine ei ole lihtne. Samas… millal on midagi väga kasulikku lihtsalt tulnud? 

  Keerulisus sõltub kindlasti juurutamisel olevast harjumusest. Mõned esimesed tulemused on võimalik saada kätte juba kasvõi järgmisel päeval. Näiteks üks inimene kirjutas juba järgmisel tööpäeval esimese edukogemuse:

  “Selline tööaja jaotus tõstab tegelikult efektiivsuse uuele tasemele, kui saad teha järjest tööd, mis nõuab süvenemist ja läbimõtlemist. Tekkis ka piisavalt aega, et strateegilisi asju läbi mõelda ja läbi mängida võimalikke arengustsenaariume.”

  Esimestel nädalatel mõõdame ja toetame inimesi harjumuste loomisel. Üks kuu pärast koolitust teeme mõjuanalüüsi, et näha, kuidas muutused on toimima hakanud. Ja koolitusprogrammi täiesti lõpus kordame mõjuanalüüsi. Enamus harjumusi on võimalik juurutada 2-3 kuuga.

  Organisatsioon on ainult nii tugev, kui tugevad on ta inimesed. Me teame, et produktiivsuse teemaline koolitusprogramm võib olla üks parima ROI-ga investeeringuid üldse. Aga seda ainult juhul, kui see päriselt toimib.

  Seepärast oleme palju vaeva näinud, et premium mõjuga Ajaplaneerimise Meistriklass välja töötada. Me mõõdame iga mooduli lõpus muutusi ja tulemusi, mis tänu koolitusele saavutati.

  Kui muutused toimivad, siis inimeste tööpäeva efektiivsus kasvab, suudate kiiremini eemärkide suunas liikuda, mis kõik kasvatab ettevõte edukust ja finantse. Loe siit, mida varasemad tellijad on öelnud.

  Vajadusel koolitame ka inglise keeles. Vene keeles me ei koolita. Извините!

  Üksikisikuna koolitusel osaleda ei saa. Koolitame ainult meeskondi.

  Kui oled juba nii kaugele jõudnud...

  ...siis tõenäoliselt oled valmis. Võta ühendust ja vii oma meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

  Alusta kohe
  Ajaplaneerimise Meistriklass on ajaplaneerimise ja produktiivsuse teemaline koolitusprogramm, mis võimaldab Sul tõhusalt ja stressivabalt tulemusi saavutada.
  Lisainfo ja tingimused.