Ajaplaneerimise Meistriklass

Koolituse näidiskavad

Vaata Ajaplaneerimise Meistriklassi potentsiaalseid variante, mida saate enda meeskonnale tellida. Koolituse lõplikud teemad, pikkuse ja ajakava paneme paika vastavalt Sinu meeskonna vajadustele.

Vaata ajakavasid
Loe lähemalt kursuse kohta
Ajaplaneerimise Meistriklass

Näidiskava: 7h koolituspäev

Kaasahaarava, teadusel põhineva sisu anname edasi arutelude, mängude, huumori ja rohkem kui 260 ettevõttega koostööst kogutud kogemuslugude abil.

10:00 Sissejuhatus, tutvumine ja ettevalmistused.
10:30 Mõttekast. Avasta tipptegijate saladus, mille abil edukalt ülesandele keskenduda ja hetkes kohal olla. Õpi, kuidas mitte kunagi enam olulisi detaile unustada.
11:00 Organiseeri. Õpi, kuidas edukalt kõik oma ülesanded jaotada projektideks, tegevusteks ja materjalideks. See annab Sulle selge ülevaate, millega hetkel elus tegeled ning millele keskenduda.
11:30 Kohvipaus.
11:45 Energiatsoonid. Avasta, mis aeg päevast on Sinu jaoks kõige produktiivsem ja kuidas sellest suurimat kasu lõigata.
12:15 Prioriteetide seadmine. Õpi, kuidas saada tehtud kõige tähtsamad ülesanded kiirel ajal, kus kõik tundub oluline.
13:00 Lõuna. Nämm-nämm.
14:00 Keskendumine. Mängu, viktoriini ja inspireerivate lugude abil saad ilmekalt selgeks, kui oluline on keskendunult töötamine.
14:30 Keskendumist soosiv töökeskkond. Erinevate ettevõtete kogemuslugudest õpi, kuidas luua keskkond, mis toetaks keskendumist.
15:00 Kontrolli oma tähelepanu. Identifitseeri ja kõrvalda sisemised segajad, et päriselt sügavuti keskenduda.
15:30 Kohvipaus.
15:45 Isiklik visioon. Luues inspireeriva pildi, milline näeb Sinu elu viie aasta pärast, saad püsiva motivatsiooni, et saavutada vägevad eesmärgid tööl ja isiklikus elus.
16:40 Kokkuvõte & tähistamine.
17:00 Lõpp.

Ajaplaneerimise Meistriklass

Näidiskava: 3h koolituspäev

Kompaktsem versioon, mille käigus käsitleme just neid teemasid, mis on Sinu ettevõtte jaoks kõige olulisemad. Siin on üks võimalik versioon.

10:00 Sissejuhatus, tutvumine ja ettevalmistused.
10:15 Energiatsoonid. Avasta, mis aeg päevast on Sinu jaoks kõige produktiivsem ja kuidas sellest suurimat kasu lõigata.
10:45 Prioriteetide seadmine. Õpi, kuidas saada tehtud kõige tähtsamad ülesanded kiirel ajal, kus kõik tundub oluline.
11:10 Keskendumine. Mängu, viktoriini ja inspireerivate lugude abil saad ilmekalt selgeks, kui oluline on keskendunult töötamine.
11:30 Kohvipaus.
11:45 Keskendumist soosiv töökeskkond. Erinevate ettevõtete kogemuslugudest õpi, kuidas luua keskkond, mis toetaks keskendumist.
12:30 Kontrolli oma tähelepanu. Identifitseeri ja kõrvalda sisemised segajad, et päriselt sügavuti keskenduda.
12:50 Kokkuvõte & tähistamine.
13:00 Lõpp

Ajaplaneerimise Meistriklass

Näidiskava: 1,5h seminar

Ideaalne variant, kui vajad produktiivsuse teemalist esinemist, mis oleks samas praktiline, huvitav ja lihtsasti jälgitav. Sobib hästi ka suurematele seltskondadele konverentsidel või meeskonnaüritustel.

10:00 Sissejuhatus.
10:15 Energiatsoonid. Avasta, mis aeg päevast on Sinu jaoks kõige produktiivsem ja kuidas sellest suurimat kasu lõigata.
10:45 Prioriteetide seadmine. Õpi, kuidas saada tehtud kõige tähtsamad ülesanded kiirel ajal, kus kõik tundub oluline.
11:00 Keskendumine. Mängu, viktoriini ja inspireerivate lugude abil saad ilmekalt selgeks, kui oluline on keskendunult töötamine.
11:15 Osalejate küsimused.
11:30 Lõpp.

Mida ütlevad osalejad?

Ettevõtte juhid ja tiimiliikmed jagavad, kuidas Ajaplaneerimise Meistriklass neid on aidanud.

8588

INIMEST EDUKALT KOOLITATUD

313

ETTEVÕTTE SISEKOOLITUST LÄBI VIIDUD

9.1

KESKMINE HINNE KÜMNEPUNKTISÜSTEEMIS AVALIKUL KOOLITUSEL

Ajaplaneerimise Meistriklass

Telli koolitus enda ettevõttesse

Kirjuta meile, kuulame ära Sinu soovid ja kohandame teie tiimi vajadustele vastava koolitusprogrammi. Kõik selleks, et viia Sinu meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

    Jakob-Gill-Produktiivsusklubi

    Jakob Gill