Ajaplaneerimise Meistriklass

Koolituse näidiskavad

Vaata Ajaplaneerimise Meistriklassi potentsiaalseid variante, mida saate enda meeskonnale tellida. Lõpliku sisu ja ajakava paneme kokku vastavalt teie ettevõtte vajadustele.

Vaata ajakavasid
Loe lähemalt kursuse kohta
Ajaplaneerimise Meistriklass

Näidiskava: 7h koolituspäev

Klassikaline ühepäevane formaat, aga ülimalt praktilises vormis. Õpime, kuidas ülesanded kinni püüda ja organiseerida. Seejärel avastame, kuidas ennast ajas juhtida, et päriselt olulised asjad tehtud saaks.

10:00 Sissejuhatus, tutvumine ja ettevalmistused.
11:00 Mõttekast. Avasta tipptegijate saladus, mille abil edukalt ülesandele keskenduda ja hetkes kohal olla. Õpi, kuidas mitte kunagi enam olulisi detaile unustada.
11:45 Kohvipaus.
12:00 Projektid. Saa realistlik ülevaade enda elus toimuvast ja otsusta, mis on tõeliselt tähtis. Halda ja teosta projekte nagu professionaal.
13:00 Lõuna. Nämm-nämm.
13:45 Tegevused. Rakenda kontekstipõhiseid alajaotusi ja kirjuta ülesanded teadlikult lahti, et enam mitte prokrastineerida, vaid olulised asjad ära teha.
14:30 Materjalid. Saa teada, kuidas leida üles Sinu jaoks vajalik info lihtsa vaevaga ja õigel ajal.
14:35 Kontrolli oma energiat. Kaardistada oma energiatsoonid, leia optimaalsed ajad erinevat liiki ülesannete jaoks ja tõsta märgatavalt oma produktiivsust.
15:00 Kohvipaus.
15:15 Kontrolli oma aega. Õpi, kuidas teadlikult oma aega kasutada, et liikuda reaktiivsest ajaplaneerijast proaktiivseks, kes saab asju tehtud.
15:45 Kontrolli oma tähelepanu. Identifitseeri ja kõrvalda välised ning sisemised segajad, et päriselt sügavuti keskenduda.
16:00 Paus. 
16:15 Refleksioon. Planeeri igapäevased ja iganädalased rutiinid, mis aitavad Sul aega kontrollida, päriselt produktiivne olla ja elust rohkem rõõmu tunda.
16:40 Kokkuvõte & tähistamine.
17:00 Lõpp.

Ajaplaneerimise Meistriklass

Näidiskava: 3h koolituspäev

Kompaktsem versioon, mille käigus õpime ülesanded kinni püüdma ja kontrollima aega, energiat ja tähelepanu, et need päriselt ära teha. Ülesannete ja info organiseerimisse ei lähe süvitsi.

10:00 Sissejuhatus, tutvumine ja ettevalmistused.
10:45 Mõttekast. Avasta tipptegijate saladus, mille abil edukalt ülesandele keskenduda ja hetkes kohal olla. Õpi, kuidas mitte kunagi enam olulisi detaile unustada.
11:20 Kohvipaus.
11:40 Tegevused. Rakenda kontekstipõhiseid alajaotusi ja kirjuta ülesanded teadlikult lahti, et enam mitte prokrastineerida, vaid olulised asjad ära teha.
12:10 Kontrolli oma energiat. Kaardistada oma energiatsoonid, leia optimaalsed ajad erinevat liiki ülesannete jaoks ja tõsta märgatavalt oma produktiivsust.
12:30 Kontrolli oma aega. Õpi, kuidas teadlikult oma aega kasutada, et liikuda reaktiivsest ajaplaneerijast proaktiivseks, kes saab asju tehtud.
12:40 Kontrolli oma tähelepanu. Identifitseeri ja kõrvalda välised ning sisemised segajad, et päriselt sügavuti keskenduda.
12:50 Kokkuvõte & tähistamine.
13:00 Lõpp.

Ajaplaneerimise Meistriklass

Näidiskava: 1,5h seminar

Ideaalne variant, kui vajad produktiivsuse teemalist esinemist, mis oleks samas praktiline, huvitav ja lihtsasti jälgitav. Sobib hästi ka suurematele seltskondadele konverentsidel või meeskonnaüritustel.

10:00 Sissejuhatus.
10:05 Produktiivsuse süsteemi tutvustus. Mida on vaja tõeliseks produktiivsuseks? Kuidas olla püsivalt efektiivne ilma, et läbi põleksid?
10:25 Mõttekast. Avasta tipptegijate saladus, mille abil edukalt ülesandele keskenduda ja hetkes kohal olla. Õpi, kuidas mitte kunagi enam olulisi detaile unustada.
10:35 Harjutus “Pea tühjaks”. Tunneta praktiliselt, kuidas oleks elada, kui lahtised ülesanded ei sega Sinu keskendumist.
10:55 Refleksioon. Kuidas luua rutiinid, mis aitaks igapäevaselt prioritiseerida, ette planeerida ja seeläbi stressi vähendada ning produktiivsem olla.
11:15 Osalejate küsimused.
11:30 Lõpp.

Mida ütlevad osalejad?

Ettevõtte juhid ja tiimiliikmed jagavad, kuidas Ajaplaneerimise Meistriklass neid on aidanud.

6038

INIMEST EDUKALT KOOLITATUD

256

ETTEVÕTTE SISEKOOLITUST LÄBI VIIDUD

9.1

KESKMINE HINNE KÜMNEPUNKTISÜSTEEMIS AVALIKUL KOOLITUSEL

Ajaplaneerimise Meistriklass

Telli koolitus enda ettevõttesse

Kirjuta meile, kuulame ära Sinu soovid ja kohandame teie tiimi vajadustele vastava koolitusprogrammi. Kõik selleks, et viia Sinu meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

    arno-lehtsaar-produktiivsusklubi-koolitaja

    Arno Lehtsaar