Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

Stressivaba elu ja võimsad tulemused?
See on võimalik.

Loo ühe päevaga info ja ülesannete haldamiseks terviklik süsteem,
mis võimaldab Sul tõhusalt ja pingevabalt tulemusi saavutada.

 Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

Stressivaba elu ja võimsad tulemused?
See on võimalik.

Loo ühe päevaga info ja ülesannete haldamiseks terviklik süsteem, mis võimaldab Sul tõhusalt ja pingevabalt tulemusi saavutada.

Osale kursuselVaata treilerit

Kui palju aega ja energiat Sa kaotad iga päev seetõttu, et su mõtetes valitseb segadus?

Me mõistame. Sinu elu on väga tihe. Tööprojektid, kodu ülesanded, ülikool, üritused, trennid… Lapsed? Koroonaviirus? Kõike on korraga nii palju, et stress kasvab, detailid lähevad meelest ja asjad on sassis.

Aastal 2014 olin ise väsinud ja segaduses. Võib-olla nagu Sina praegu?

Olen täiskohaga pulmafotograaf, pildistasin tol aastal 28 pulma, õppisin TÜ-s psühholoogiat ja panustasin vabatahtlikuna. Seda kõike oli minu jaoks korraga liiga palju ja sain aru, et olen läbipõlemise äärel.

Minu naine ütles, et oli ainult üks teema, millest temaga rääkisin: “Tööd on nii palju…” Mul oli vaja muutust.

Kas tunned isegi, et oled pereliikme või sõbrana läbikukkunud, sest nendega aega veetes ei suuda enam inimestele keskenduda? Kerid hoopis pidevalt töö ja erinevate projektidega seotud mõtteid peas, olles ise seejuures pinges. Kuhu see välja viib?

Aga Sa tahad saada paremaks. Olla efektiivsem meeskonnamängija, armastavam pereliige ja lihtsalt produktiivsem inimene.

Sul ei ole vaja järjekordset artiklit “5 nippi, et olla produktiivsem”, vaid midagi terviklikku ja süstemaatilist.

On võimalik saada elu kontrolli alla ja me näitame Sulle, kuidas seda teha.

*See ei ole stock foto suvalisest pildipangast. See on Valdur, kes näitab, mis tunne tal oli enne kui ta õppis kontrollima oma aega, energiat ja tähelepanu.

Võta tagasi kontroll oma elu üle.

Milles peitub lahendus? Loo endale isiklik produktiivsuse süsteem.

Eesmärk on tuua kõik Sinu todo-listid, projektid ning ideed kokku ühtsesse süsteemi, mida saad usaldada. See annab Sulle suurema kontrolli elus toimuva üle, vähendab stressi ja tõstab produktiivsust igapäeva tegemistes.

Meil läks selle väljaarendamiseks rohkem kui 1,5 aastat. Teame, et Sul on vaja tulemusi kiirelt. Seepärast oleme loonud Ajaplaneerimissüsteemi meistriklassi, kus saad juba ühe päevaga enda esialgse süsteemi valmis ehitada.

Praegu olen tegevjuht Produktiivsusklubis ja jätkuvalt täiskohaga pulmafotograaf. Suuresti tänu toimivale süsteemile, naudin igat tööpäeva. Lisaks tööle ja kahele lapsele, jääb energiat, et oma naise Johannaga kohtingutel käia, ning treenida neli korda nädalas, et võita oma sõpru 10km jooksus. Ja kõige selle juures tunnen, et elu on kontrolli all ja olen produktiivsem kui kunagi varem.

Ootan põnevusega, et näha Sind saavutamas veelgi võimsamaid tulemusi, kui plaanid koolitusel osaleda.

Kas ka Sina vajad neid tulemusi?

Ajaplaneerimissüsteemi meistriklassi läbinud 1700+ inimest on järgnevaid positiivseid tulemusi kogenud.

Sa ei unusta olulisi detaile

Ära tunne enam piinlikkust unustatud asjade pärast. Koolitusel õpid, kuidas edukalt hakkama saada erakordselt suure infohulgaga ja olla inimene, kelle peale saab loota.

Jõuad sama ajaga rohkem tehtud

Kui omad selget ülevaadet, millega tegelema pead, siis on tunduvalt lihtsam teha õigel ajal õigeid asju. Kokkuvõttes saad kõvasti rohkem tehtud ja tunned end sealjuures hästi.

Saad puhkuse ajal päriselt puhata

Terviklik süsteem aitab Sul jätkata tööülesandeid täpselt sealt, kus nad pooleli jäid. Kui panna siia juurde kursusel õpitud oskus mõtted peast kohe välja saada, siis saad üle pika aja puhkust tõeliselt nautida.

Vabaned kiirustamise tundest

Selle asemel, et proovida kõike kramplikult meeles hoida, võid ülesanded süsteemi panna. Samad mõtted ei keerle enam pidevalt peas, saad lahti häirivast kiirustamise tundest ja oled hetkes kohal.

Lõpetad asjade edasi lükkamise

Avasta, kuidas efektiivselt projektide tegelikud järgmised sammud üles leida ja sobival hetkel neid teostada. Tekkinud selgus aitab jõuliselt vähendada segadust ja asjade edasi lükkamist.

Naudid korrastatud elu

Ära enam muretse kadunud märkmepaberite, täistopitud desktopi ja viies erinevas äpis asuvate todo-listide pärast. Loo endale ühtne süsteem, mida saad usaldada.

Tahan neid tulemusi

2408

INIMEST EDUKALT KOOLITATUD

118

ETTEVÕTTE SISEKOOLITUST LÄBI VIIDUD

9.1

KESKMINE HINNE KÜMNEPUNKTISÜSTEEMIS AVALIKUL KOOLITUSEL

Kuidas see ikkagi igapäevaelus toimib?

Vaata minutilist videot, milles Valdur toob mõned illustreerivad näited, kuidas loodav süsteem praktiliselt Sinu igapäevaelu lihtsamaks teeb.

Ja see on alles algus...

Koolituse ajakava ja sisu

Kursus võtab põhjalikult läbi kõik produktiivsuse süsteemi osad, mis on efektiivseks tegutsemiseks vajalikud. Alljärgnev on standard-päevaplaan avaliku ja sisekoolituse puhul.

Sisekoolituste puhul kohandame sisu ja pikkuse vastavalt Sinu vajadustele.

10:00 Sissejuhatus & tehniline ettevalmistus.
11:05 Mõttekast. Avasta tipptegijate saladus, mille abil edukalt ülesandele keskenduda ja hetkes kohal olla. Õpi, kuidas mitte kunagi enam olulisi detaile unustada.
11:40 Kohvipaus.
11:55 Projektid. Saa realistlik ülevaade enda elus toimuvast ja otsusta, mis on tõeliselt tähtis. Kuidas olulised projektid ära teha, ilma, et need lõputult venima jääksid?
13:00 Lõuna. Nämm-nämm.
13:45 Tegevused. Rakenda põhimõtteid nagu kontekstipõhised alajaotused ja ülesannete teadlik lahtikirjutamine, mis Sinu to-do listi järgmisele tasandile viivad.
14:30 Materjalid. Saa teada, kuidas leida üles oluline info lihtsa vaevaga ja õigel ajal.
14:40 Kontrolli oma energiat. Energiatsoonide kaardistamine, et mõista ja kasutada oma energiat produktiivsuse suurendamiseks.
15:10 Kohvipaus.
15:25 Kontrolli oma aega. Kuidas teadlikult oma aega kasutada ja kontrollida?
15:45 Kontrolli oma tähelepanu. Segajate kõrvaldamine, et päriselt sügavalt keskenduda.
16:10 Paus. 
16:25 Refleksioon. Kuidas tagada, et süsteem Sind aitama jääb, nii et saavutaksid tulemusi efektiivselt ja stressivabalt?
16:40 Kokkuvõte & tähistamine.
17:00 Lõpp.

Mida ütlevad osalejad?

Produktiivsusklubi esitleb

“Ainus ajajuhtimise koolitus, mille sisu paned praktikasse juba kursuse ajal.”

Eluline praktika

Kas Sa oled tüdinud osalemast koolitustel, mille tulemusena saad hunniku häid ideid… mis jäävad igaveseks seisma mingisse dokumenti või toredasse töövihikusse?

Ülimalt praktiline

Meie missioon on aidata Sul päriselt produktiivsemaks saada. Seepärast oleme koolituse üles ehitanud nii, et saad juba kursuse ajal enda isikliku süsteemi reaalselt valmis teha. Kursus koosneb teooria plokkidest, kus näitame, mis väärtust iga süsteemi osa loob. Nendega on põimitud praktilised plokid, kus saad enda elu põhjal vastava süsteemi osa üles ehitada.

Ise kasutame, mida õpetame

Meie koolitajad kasutavad ise igapäevaselt sama süsteemi ja seega on aastatega kogunenud häid kogemusi, lugusid ja praktilisi näiteid, mida saame jagada. Saad need enda konteksti panna ja seeläbi efektiivsemalt oma infot organiseerida.

Tegele päriselt enda eluga

Mitmed osalejad on olnud lausa üllatunud, et võrreldes teiste kursustega on nad saanud toimetada tõeliselt enda jaoks oluliste ülesannete ja infoga. Selle asemel, et mingeid teoreetilisi harjutusi teha, tegeleme asjaga. Või nagu üks osaleja koolituse lõpus ütles: “Ma olen palju koolitustel käinud, aga teie omale annaksin praktilisuse poole pealt vähemalt 9 palli 10-st."

Me ei jäta Sind maha

Selleks, et Sind toetada, oleme otsustanud Sulle pakkuda tasuta lisaboonusena personaalse järelkonsultatsiooni ja 60 päeva VIP tuge. Konsultatsioon toimub enamasti 2-3 nädalat pärast koolitust ning selle käigus aitame Sul isiklikult videokõne kaudu probleemkohti lahendada ja veelgi paremaks saada.

Produktiivsusklubi esitleb

Tugev teooria

Mis ühendab Will Smithi, Robert jr Downey’t, Tom Cruise’ ja veel kümneid tuhandeid inimesi üle maailma? Vastus on lihtne. Nad kõik tunnistavad, et kasutavad neid samu põhimõtteid, et asju tehtud saada. 

Tunnustatud süsteem

Koolitus põhineb suuresti David Alleni poolt välja arendatud metoodikal, mis on aidanud inimestel juba üle 30 aasta efektiivselt asju tehtud saada. Oleme olulisemad põhimõtted toonud kokku ühepäevasesse praktilisse koolitusse, et saaksid võimalikult kiiresti ideed praktikasse panna.

Teaduslikud alused

Teadlased Francis Heylighen ja Clément Vidal Free University of Brussels’ist avaldasid 2008. aastal artikli, kus nad tõid välja nende põhimõtete teaduslikud toimemehhanismide alused. Muu hulgas argumenteerisid autorid, et:

 • “Välise mälu” kasutamine ehk kõigi mõtete kirja panemine vabastab Sinu ajuressursse.
 • Oma mõtteid selgelt tegevusele suunavas vormis väljendamine aitab Sul päriselt tegutsema hakata.
 • Alustades igapäevaelu kontrolli alla saamisest on lihtsam edasi liikuda kõrgemate eesmärkide saavutamise poole.

Üldkehtivad printsiibid

Koolituse käigus õpid hulga põhimõtteid, mis kehtivad igal juhul. Ükskõik, millist platvormi Sa kasutad või kuidas süsteemi isikupärastad. See tähendab, et kursus on Sinu jaoks kasulik ka juhul, kui Sa ei soovi ülesannete haldamiseks uut rakendust kasutusele võtta.

Meie kliendid

Valik edukatest ettevõtetest, kes treenivad oma töötajaid Produktiivsusklubi koolitustel.

"Võin uhkusega öelda, et lubatud tegevused pole tänu kursusel õpitud süsteemile enam kordagi unustusehõlma jäänud."

 Kaspar Arme, Reach-U

Mis on Sinu küsimus?

Vaata alljärgnevaid vastuseid või kõiki korduma kippuvaid küsimusi lehe lõpus.

Ajaplaneerimise koolitus Transferwise

Milleks koolitus? Netis on ju palju head tasuta materjali.

Tõepoolest… Kui googeldad “personal productivity system”, siis leiad 308 000 000 lehekülge materjale. Koolitusega kingime Sulle hüppelaua, millega säästad kuid või isegi aastaid katsetamist. Oleme kõiksugu vead enda peal läbi proovinud ja kokku aidanud süsteemi luua rohkem kui tuhande seitsmesajal inimesel.

Koolitusel vahelduvad teoreetilised ja praktilised plokid, mis tähendab, et Sina saad enda süsteemi valmis luua juba ühe päevaga. Loomulikult tuleb pärast kursust investeerida aega süsteemiga harjumiseks ja kohandamiseks. Aga esimesed tulemused saad kätte juba samal õhtul.

Kas tegu on äpiga?

Ei ole. Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass on koolitus, kus õpetame põhimõtteid, mille abil saad luua isikliku ajaplaneerimissüsteemi. Neid põhimõtteid saab rakendada erinevatel platvormidel. Samas on kõige parem printsiipe edasi anda selgete praktiliste näidete abil. Seepärast valisime ühe konkreetse rakenduse, Notioni, mida kasutame näidisena. Notion on potentsiaalselt väga hea variant produktiivsuse süsteemi jaoks ja paljud osalejad on otsustanud sama rakendust kasutama hakata.

See ei ole kohustus ja soovi korral saad samu põhimõtteid rakendada teistes Sulle sobivates äppides või isegi pabermärkmikut kasutades.

Mul juba on toimiv süsteem.

Meie sihtgruppi kuuluvad kahte sorti inimesed. Esiteks need, kes näevad, et nende süsteem enam üldse ei toimi ja vaja on korralikku muutust, et elu kontrolli alla saada. Teine grupp on need, kelle süsteem toimib, aga nad teavad, et see saaks olla veel parem.

Kui Sulle meeldib süsteeme luua ja paremaks saada, siis see on suurepärane. Usume, et koolitus aitab Sul viia enda süsteem ja seeläbi produktiivsus järgmisele tasemele. Kui näed praktilisi toimivaid näiteid erinevate väljakutsete lahendamiseks, siis märkad enda võimalusi paremaks saada.

Kas pärast koolitust elust spontaansus kaob?

Paljud on hoopis kogenud vastupidist efekti ehk Sinu vabadus spontaanseteks ettevõtmisteks kasvab. Koolitusel ei survesta me Sind oma elu minuti täpsusega ära planeerima. Süsteem on piisavalt paindlik, et arvestada muutustega ja ootamatustega.

Koolitusel õpitu rakendamine aitab Sul saada elu rohkem kontrolli alla ja olla asjadega järje peal. See tähendab, et kui otsustad sõpradega ühe korraliku ootamatu kohvipausi (või reisi?) teha, siis ei vaju ülejäänud elu kaosesse. Saad hoopis seda aega nautida, sest ei pea samal muretsema, et mõni kohustus läheb meelest. Ülesanded on turvaliselt süsteemis olemas ja jõuavad Sinuni õigel hetkel.

Saa tuttavaks Sinu päris-elu-praktikutest koolitajatega

Meie koolitajad kasutavad igapäevaselt sama süsteemi, mida kursusel õpetame. Lisaks Produktiivsusklubile on meil teised töökohad, pered ja lisaettevõtmised ning seega teame, kuidas need asjad päriselus toimivad.

"Kursus on väärt kolm korda kõrgemat hinda. Ma pole ammu nii rahulikult maganud."

 Gudrun Vene, veebidisainer

Kingime Sulle need tasuta boonused

Täna registreerudes saad need kolm lisaboonust väärtusega 271 eurot täiesti tasuta, mis aitab Sul veelgi kiiremini tulemusi saavutada.

Meie isikliku süsteemi näidis

Meilt on palju küsitud, et kas saaks kaasa mingi näidise, millest pärast koolitust veel inspiratsiooni ammutada. Nüüd Sa saad. Säästad kõvasti aega, sest saad konkreetseid lahendusi ja näited, kuidas süsteem enda jaoks veelgi mugavamaks teha.

Väärtus 67€

Isiklik järelkonsultatsioon eksperdiga

Ei, see ei ole mingi üldine Zoom kõne hunniku inimestega, kus küsitakse küsimusi, millele sa ammu juba vastust tead. Hoopis üks meie kogenud koolitajatest võtab 2-3 nädalat pärast koolitust 25min videokõnes eraldi aega Sinu jaoks, et vastata neid küsimusi, mis on Sinu jaoks päriselt olulised.

Väärtus 89€

VIP tugi 60 päeva

Määrame Sulle isikliku kontakti meie meeskonnast, kes on kahe kuu jooksul valmis Sinu jooksvatele küsimustele vastama. Ikka võib juhtuda, et tekib mingi tehniline või sisuline takistus juba enne või hoopis pärast järelkonsultatsiooni. VIP toe abil saad selle kiiresti ja Sinu jaoks mugavalt lahendada.

Väärtus 115€

Koolitusel osalemine on riskivaba investeering

Teeme Produktiivsusklubis kõik endast oleneva, et kursus oleks võimalikult praktiline ja rakendatav ning võtame selle eest ka vastutust.
Kui osaled koolitusel ja näed 30-ne päeva jooksul, et õpitust pole Sinu jaoks kasu olnud, siis saad viivitamatult täies ulatuses raha tagasi!

ajaplaneerimine ja ajajuhtimine

Tundub, et neile meeldis...

Vaata osalejate lugusid sellest, kuidas Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass neid on aidanud.

Investeeri enda arengusse ja osale juba täna

Vali, kas soovid osaleda terve meeskonnaga, tulla Avalikule koolitusele või alustada juba kohe e-kursuse läbimist.

Sisekoolitus ettevõttes

Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

Telli koolitus enda meeskonnale

 • Kirjuta meile, kuulame ära Sinu soovid ja kohandame teie tiimi vajadustele vastavalt sobiva pikkuse ja sisuga koolituse. Seejärel lepime kokku meelepärase kuupäeva, et viia Sinu meeskonna produktiivsus järgmisele tasemele.

Koht e-kursusel

Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

99€* Lisandub käibemaks
 • 12 õppemoodulit kvaliteetsete videotega
 • Praktilised harjutused iga teooria osa kohta
 • Kohene ligipääs kursusele
 • 25 min personaalne järelkonsultatsioon
 • 60 päeva VIP tuge
 • Juurdepääs isikliku süsteemi näidisele
 • 30 päeva raha tagasi garantii
Korduma kippuvad küsimused

KKK

Kas tahad järgnevaid tulemusi saavutada? Kui jah, siis on suur tõenäosus, et kursus on Sinu jaoks.

 • Puhkuse ajal päriselt puhata.
 • Mitte unustada olulisi detaile.
 • Jõuda sama ajaga rohkem tehtud.
 • Vabaneda kiirustamise tundest.
 • Lõpetada asjade edasi lükkamine.
 • Nautida korrastatud elu.

Samas see ei tähenda veel automaatselt, et Sulle kursus sobiks. Meistriklass tähendab, et koolitus ei ole lihtsalt huvitavate mõtete vahetamine, vaid seal tuleb iseendaga ja enda süsteemiga korralikult tööd teha. Teeme enda poolt kõik, et iga osaleja lahkuks võimalikult suurepärase isikliku süsteemiga, aga lõplik vastutus on alati inimese enda käes. Seega on väga oodatud inimesed, kes:

 • Teavad, et asju saaks teha paremini ja on motiveeritud selle nimel tegutsema.
 • On valmis võtma ajaplaneerimiseks kasutusele uue süsteemi.
 • Tunnevad end arvuti kasutamisel mugavalt.

Kas Sinu jaoks on oluline jõuda sama ajaga rohkem tehtud? Mitte unustada olulisi detaile? Puhkuse ajal päriselt puhata? Või hoopis kiirustamise tundest vabaneda? Kui oled juba nii kaugele jõudnud ja tead, et tegelikult oleks Sul koolitusest kasu, siis on aeg tegutseda.

Mu sõber ütles mulle ükskord: “Ostsin raamatu ajaplaneerimise kohta, aga mul ei olnud kunagi aega seda lugeda.” Usun, et Sa ei taha langeda samasse lõksu ja muutustest lihtsalt mõelda. Juba produktiivse inimesena Sa tahad saada päriselt paremaks. Kui usud, et koolituse läbimine on Sinu jaoks järgmine tark samm, siis registreeri end juba täna.

Jah, ilmselt veel rohkem kui paljude teiste jaoks. Produktiivsetel inimestel on enamasti korraga käes väga palju vastutust, mis tähendab kõiki neid projekte tuleb efektiivselt hallata ja edasi liigutada. Lisaks teame, et produktiivse inimesena Sa oled valmis õppima ja oma protsessides muudatusi tegema. Mis tähendab, et oled meile ilmselt ideaalne klient. Ootame Sind.

Jah, absoluutselt! Võta meiega ühendust, kui soovid, et tuleksime Sinu meeskonda koolitama.

Organisatsioon on ainult nii tugev, kui tugevad on ta inimesed. Igapäevaselt rakendatav ajaplaneerimissüsteem hoiab kokku Sinu ettevõttes inimeste tööaega, selle kaudu firma raha ja lisaks säästab Sinu meeskonnas hulga närvirakke.

Oleme isiklikult kogenud, kui vabastav on teadmine, et kui kolleeg midagi lubab, siis see asi saab tehtud, mitte ei vaju unustustehõlma. Loe täpsemalt kõikidest kasudest koolituse väljundite alt ja klientide tagasidest.

Kui tõesti näed, et Ajaplaneerimissüsteemi meistriklassist Sulle kasu pole, siis kirjuta lihtsalt meile kiri arno@produktiivsusklubi.ee. Kanname Sulle raha 100% ulatuses tagasi, kui ost oli tehtud vähem kui 30 päeva tagasi.

Me oleme kindlad, et kui õpitut igapäevaelus rakendad, siis annab kursus Sulle kordades rohkem väärtust, kui on selle hind.

Me oleme ausad: uue süsteemi kasutusele võtmine ei ole lihtne. See tähendab tõenäoliselt Sinu jaoks mitmete harjumuste muutmist ja asjade teistmoodi tegemist. Samas… millal on midagi väga kasulikku lihtsalt tulnud?

Sellegipoolest on võimalik esimesed tulemused saada kätte juba samal päeval. Üks noor ema kirjutas e-kursuse läbimise ajal: “Mõttekasti hakkasin juba täna kasutama ja täiega hästi toimis, palju stressivabam päev oli, sest ei hakanud keset lapsega mängimist telefonis nt mingit aega bronnima ja samas ei olnud ka endal tunnet, et rauuuudselt läheb meelest ära.”

Kui pärast koolitust igapäevaselt süsteemi rakendad, siis 3-4 nädalaga peaks juba esmased harjumused olema juurdunud.

Jah. Pärast kursust võib soovi korral saata e-kirja (arno@produktiivsusklubi.ee) ja saame väljastada ametliku tunnistuse koolitusel osalemise kohta.

Teeme aeg-ajalt koolitusi ka inglise keeles. Vene keeles me ei koolita. Извините!

Ei, sisekoolituse puhul kohandame koolituse vastavalt Sinu ootustele.

Vastame tekkinud küsimustele hea meelega, lihtsalt saada meile e-kiri arno@produktiivsusklubi.ee või helista Arnole (+372 ‭5564 0755‬).

Kui oled juba nii kaugele jõudnud...

...siis tõenäoliselt oled valmis. Registreeri ennast Ajaplaneerimissüsteemi meistriklassile ja vii oma produktiivsus järgmisele tasemele.

Alusta kohe
Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass on koolitus, kus saad luua info ja ülesannete haldamiseks tervikliku süsteemi, mis võimaldab Sul tõhusalt ja stressivabalt tulemusi saavutada.
Lisainfo ja tingimused.

Usume, et tõeline produktiivsus teeb inimeste elu paremaks. Samas on meie ümber inimesi, kes on täielikus lootusetuses. Seepärast annetame 5% oma kõigist tuludest MTÜ Lootuse Külale. Nad on pühendunud, et aidata inimesi, kes on sõltuvuses alkoholist, narkootikumidest või ravimitest. Aitäh, et aitad aidata.