Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

Osta e-kursusele ligipääs

Vajuta nupule, sisesta oma andmed ja tasu kursuse eest. Saadame Sulle e-kirja, kus on juhised, et saaksid koolitusega alustada.

Osta e-kursus 99€ + KM
Loe lähemalt kursuse kohtaLOGI SISSE, KUI OLED JUBA LIITUNUD

Vaata videost, mis teeb e-kursuse eriliseks

Isiklik produktiivsuse süsteem

Kursusel on väga konkreetne lõpp-tulemus ehk valmib Sinu isiklik ajaplaneerimissüsteem.

Sinule pühendatud koolitus

Saad kursusel tegeleda reaalselt enda elu ja enda asjadega.

Isiklik järelkonsultatsioon eksperdiga

Kursusega tuleb kaasa järelkonsultatsioon päris inimesega, mitte robotiga, vaid kellegagi meist Produktiivsusklubi tiimist.

"Üks parimaid investeeringuid endasse

koolituse näol, mis teinud olen."

— E-kursusel osaleja pärast lõpetamist

Mida ütlevad osalejad?

Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

E-kursuse õppekava

Vaata täpsemalt, millest kursus koosneb ja mida õpid. Sissejuhatuses lahtise tabaga osad on Sulle väikeseks eelvaateks.

Ajaplaneerimissüsteemi meistriklass

Kas e-kursus on Sinu jaoks?

E-kursuse formaadis on mitmeid plusse. Näiteks võimalus läbida materjal omas tempos, vaadata kohti üle ja kasutada videodel kiirendust. Aga loe, mida teised juba e-kursusel osalejad arvavad.

“Mulle endale üllatuseks meeldis mulle veebikoolitus väga, sest sain panna pausile, tagasi kerida, juurelda, mõttes vaielda ja taas nõustuda. Ma liikusingi tasa ja tegin kohe valmis kõik plokid. Arvan, et klassiruumi koolitusel ei oleks mul olnud nii palju aega süvenemiseks.”

“Meeldis, et see oligi päriselt praktiline. Tunnen juba, et olen mingi uue süsteemi õppinud ja näen, kuidas see toimib.”

“Jäin väga rahule! Teate seda tunnet, kui desktop on nii täis, et midagi uut salvestades salvestub kõik üksteise otsa kuhugi ekraani paremasse nurka? Samasugune asi toimus mu peas (ja muidugi ka desktopil). Praegu on palju selgem ja helgem tunne.”

“Hästi läbi mõeldud ning selge ja kindla süsteemiga, mida oli hea jälgida. Isiklikud näited olid väga suureks abiks. Samuti meeldis väga see, et kõik oli ka keeleliselt korrektne, mis kergendas arusaamist ning tekitas ka parema mulje. Videod olid samuti hästi tehtud.”

“Meeldis, et sain segaseks jäänud teemasid videost uuesti järgi vaadata ning vajadusel pausile panna. Olin varasemalt lugenud David Alleni raamatut arvates, et saan ehk ise oma süsteemi loomisega hakkama, aga see jäi siiski üpris segaseks. Kursust läbides tekkisid “ahhaa” hetked, sest sain alles siis aru kuidas loetu päriselt praktikas välja võiks näha. Üksnes raamatust mulle ei piisanud.”

“Hea pikkusega, konkreetne ja kaasakiskuv koolitus, mis aitab iga inimese elukvaliteeti parandada.”

“Kursus on selgelt üles ehitatud ja liigendatud sellisteks nö. mugavateks ampsudeks. Veebis teadupärast pikkade videote/tekstide kuulamisel kipub tähelepanu hajuma ja vastuvõtuvõime langeb. Aga niimoodi oli väga mugav kaasa teha. Meeldis ka see, et näitasite kuidas te päriselt ise seda süsteemi igapäevaselt kasutate ehk näited elust enesest.”

“Ma sain kohe koolituse käigus teha endale vajaliku tööriista, mida saan kohe kasutama hakata.”

“Teie pakutav süsteem on universaalsem ja mitmekülgsem kui see, mille peale ise tuleks. Mulle meeldis, et e-kursus on jaotatud just parasjagu lihtsatesse etappidesse. Mitte ükski samm kursusest ei ole korraga liiga palju vaeva. See tähendab, et ühte sammu (videot/ülesannet) on koolitusel lihtne läbida ja ei teki kartust järgmist ette võtta.”

“Koolituses on palju sisulist infot ja vähe “mulli”.”

“Väga asjalik ja sisukas kursus. Kõnetas, et videod ei olnud liiga pikad. Kuigi ei jõudnud koolitust päevaga läbida, siis mõttekasti sai kohe kasutusele võtta ja see juba lihtsustas olukorda. Üks parimaid investeeringuid endasse koolituse näol, mis teinud olen.”

3536

INIMEST EDUKALT KOOLITATUD

164

ETTEVÕTTE SISEKOOLITUST LÄBI VIIDUD

9.1

KESKMINE HINNE KÜMNEPUNKTISÜSTEEMIS AVALIKUL KOOLITUSEL

Korduma kippuvad küsimused

KKK

Saad kursuse sisu ja tausta kohta lähemalt vaadata Ajaplaneerimissüsteemi meistriklassi lehelt. Oleme sinna kokku toonud eelnevate osalejate lugusid, põhjused, miks kursusel osaleda ja mis kasu Sina sellest saad. Samuti on seal veel vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Ei, iga osaleja peab eraldi registreerima. Saad luua endale isikliku konto, mis on seotud Sinu e-mailiga. Kõige rohkem kasu on koolitusest, kui iga osaleja lõpetab kursuse päris enda isikliku produktiivsuse süsteemiga. Seega praktilised ülesanded ja järelkonsultatsioon on samuti ühe konto põhised.

Kui tahate kogu meeskonnaga osaleda, siis kirjuta Arnole (arno@produktiivsusklubi.ee) ja on võimalik, et saame teile grupisoodustust pakkuda.

Me ei väida end olevat raamatupidajad, aga kuna koolitus aitab inimesi nii isiklikul kui ka professionaalsel tasandil, siis paljud on saanud selle investeeringu enda ettevõtte alt teha. Samuti oleme näinud, et väga suur hulk tööandjad maksavad hea meelega koolituse enda töötajate eest kinni, sest see tõstab nende produktiivsust, mis omakorda aitab ettevõttet.

Tavalise PDF arve saame saata Sulle automaatselt meilile, kui registreerid. Kui Sul on vaja maksta e-arvega, siis kirjuta Arnole (arno@produktiivsusklubi.ee). Teeme Sulle e-arve ja registreerime Sind käsitsi kursusele.

Kui vajutad nupule “Osta e-kursus“, siis avaneb maksmise lehekülg. Kohe üleval on kiri “On sul sooduskood? Kliki siia, et sisestada oma kood”. Kui sinna vajutad, siis saad enda sooduskoodi sisestada ja näed tellimusele kehtivat soodustust.

Kas tahad järgnevaid tulemusi saavutada? Kui jah, siis on suur tõenäosus, et kursus on Sinu jaoks.

  • Puhkuse ajal päriselt puhata.
  • Mitte unustada olulisi detaile.
  • Jõuda sama ajaga rohkem tehtud.
  • Vabaneda kiirustamise tundest.
  • Lõpetada asjade edasi lükkamine.
  • Nautida korrastatud elu.

Samas see ei tähenda veel automaatselt, et Sulle kursus sobiks. Meistriklass tähendab, et koolitus ei ole lihtsalt huvitavate mõtete vahetamine, vaid seal tuleb iseendaga ja enda süsteemiga korralikult tööd teha. Teeme enda poolt kõik, et iga osaleja lahkuks võimalikult suurepärase isikliku süsteemiga, aga lõplik vastutus on alati inimese enda käes. Seega on väga oodatud inimesed, kes:

  • Teavad, et asju saaks teha paremini ja on motiveeritud selle nimel tegutsema.
  • On valmis võtma ajaplaneerimiseks kasutusele uue süsteemi.
  • Tunnevad end arvuti kasutamisel mugavalt.

Kas Sinu jaoks on oluline jõuda sama ajaga rohkem tehtud? Mitte unustada olulisi detaile? Puhkuse ajal päriselt puhata? Või hoopis kiirustamise tundest vabaneda? Kui oled juba nii kaugele jõudnud ja tead, et tegelikult oleks Sul koolitusest kasu, siis on aeg tegutseda.

Mu sõber ütles mulle ükskord: “Ostsin raamatu ajaplaneerimise kohta, aga mul ei olnud kunagi aega seda lugeda.” Usun, et Sa ei taha langeda samasse lõksu ja muutustest lihtsalt mõelda. Juba produktiivse inimesena Sa tahad saada päriselt paremaks. Kui usud, et koolituse läbimine on Sinu jaoks järgmine tark samm, siis registreeri end juba täna.

Jah, ilmselt veel rohkem kui paljude teiste jaoks. Produktiivsetel inimestel on enamasti korraga käes väga palju vastutust, mis tähendab kõiki neid projekte tuleb efektiivselt hallata ja edasi liigutada. Lisaks teame, et produktiivse inimesena Sa oled valmis õppima ja oma protsessides muudatusi tegema. Mis tähendab, et oled meile ilmselt ideaalne klient. Ootame Sind.

Jah, absoluutselt! Võta meiega ühendust, kui soovid, et tuleksime Sinu meeskonda koolitama.

Organisatsioon on ainult nii tugev, kui tugevad on ta inimesed. Igapäevaselt rakendatav ajaplaneerimissüsteem hoiab kokku Sinu ettevõttes inimeste tööaega, selle kaudu firma raha ja lisaks säästab Sinu meeskonnas hulga närvirakke.

Oleme isiklikult kogenud, kui vabastav on teadmine, et kui kolleeg midagi lubab, siis see asi saab tehtud, mitte ei vaju unustustehõlma. Loe täpsemalt kõikidest kasudest koolituse väljundite alt ja klientide tagasidest.

Kui tõesti näed, et Ajaplaneerimissüsteemi meistriklassist Sulle kasu pole, siis kirjuta lihtsalt meile kiri arno@produktiivsusklubi.ee. Kanname Sulle raha 100% ulatuses tagasi, kui ost oli tehtud vähem kui 30 päeva tagasi.

Me oleme kindlad, et kui õpitut igapäevaelus rakendad, siis annab kursus Sulle kordades rohkem väärtust, kui on selle hind.

Me oleme ausad: uue süsteemi kasutusele võtmine ei ole lihtne. See tähendab tõenäoliselt Sinu jaoks mitmete harjumuste muutmist ja asjade teistmoodi tegemist. Samas… millal on midagi väga kasulikku lihtsalt tulnud?

Sellegipoolest on võimalik esimesed tulemused saada kätte juba samal päeval. Üks noor ema kirjutas e-kursuse läbimise ajal: “Mõttekasti hakkasin juba täna kasutama ja täiega hästi toimis, palju stressivabam päev oli, sest ei hakanud keset lapsega mängimist telefonis nt mingit aega bronnima ja samas ei olnud ka endal tunnet, et rauuuudselt läheb meelest ära.”

Kui pärast koolitust igapäevaselt süsteemi rakendad, siis 3-4 nädalaga peaks juba esmased harjumused olema juurdunud.

Jah. Pärast kursust võib soovi korral saata e-kirja (arno@produktiivsusklubi.ee) ja saame väljastada ametliku tunnistuse koolitusel osalemise kohta.

Hetkel liitudes on kursusele ligipääs piiramata ajaks.

Vastame tekkinud küsimustele hea meelega, lihtsalt saada meile e-kiri arno@produktiivsusklubi.ee või helista Arnole (+372 ‭5564 0755‬).

Jah, iga osa koolitusest saab vaadata nii palju kordi, kui soovi on.